Doprava zdarma při objednávce nad 999Kč.

Argentina steak 50g koření

Na steaky a pečená masa. Mírně pikantní.

Dostupnost SKLADEM
Možnosti doručení
57 Kč / ks 114 Kč / 100 g
Argentina steak 50g koření

Na steaky a pečená masa. Mírně pikantní.

Složení:

pepř, paprika, hořčičné semeno, kari (kurkuma, cibule, česnek, hořčice, chilli, koriandr, římský kmín, zázvor, pískavice semeno, pepř, jedlá sůl (max. 8 %), fenykl), cibule, česnek, rajčatový prášek, kurkuma, cukr, petržel, muškátový oříšek, pažitka, majoránka, tymián, bazalka
Výrobek obsahuje hořčičné semeno.

Tato série se vyznačuje mimořádnou kvalitou jednotlivých koření a velmi příznivou cenou v poměru k hmotnosti. Všechno koření je bez glutamanu sodného.

Fotografie směsi je pouze ilustrační, skutečný vzhled se může mírně lišit podle konkrétní šarže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koření
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.05 kg

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, bylinných kapek a bonbónů, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků, džemů, moštů, lihovin... Kromě toho distribuujeme široký sortiment domácích i zahraničních výrobků se zaměřením na čaje, čajové příslušenství, preparáty z bylin a další sortiment určený pro lékárny a bylinkářství.

Podobné produkty

Čínské koření 50g  koření
50 Kč
2230
uchutnávka
66 Kč
2247
Provensálské koření  koření
41 Kč
2261
Badyán celý 10g  koření
41 Kč
4777
Směs pepřů  koření
61 Kč
2264