Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Baru 28.1.2018 16:38:26

Dobrý den,oblíbila jsem si u Vás čaj “Savana green” a nyní jej nemohu nalézt v produktech. Je k dostání, nebo jej již nepřipravujete?Děkuji, B.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

tento ochucený zelený čaj budeme mít v nabídce až v jarních měsících.

Děkuji David Strnad

Wioletta Trojanowska 6.1.2018 20:29:28

Witam. Chciałabym zamówić Ciała kobiet "V2" 545 g, ale nie wiem ile mam zapłacić za przesyłkę do Polski.Dobrý den. Chtěla bych objednávat Ženské tělo "V2" 545 g, ale nevím, kolik bych měl platit za zásilku do Polska.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

viz email.

DS

Dagmar 2.1.2018 08:17:44

Dobrý den, prodělávám chlamydiovou plicní infekci, dobrána antibiotika 14 dní,stále se stav zhoršuje, stálá bolest v krku, motání hlavy,bolesti zad a kloubů, kolen atd., lékař nemá zájem cokoli dále řešit,nabízí pouze antidepresiva, tak bych Vás prosila o radu, zda-li by nebyla nějaká možnost užívat bylinky.Děkukji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

mám pro vás hned několik možností. Určitě bylinný čaj od paní Kamenické an cca 2-3 měsíce a doplnil bych ještě o ještě o bylinné extrakty - to ale až na domluvě (je velké spektrum). V neposlední řadě můžu doporučit na bolest kolen a zad Rozmarýnovou mast či Mentan. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat Po-Pá od 15:00 do 18:00. Děkuji,

David Strnad

Martina 21.12.2017 12:15:43

Dobrý den. Když jsem byla 2 měsíční miminko, měla jsem atopický exém po celém těle tehdy mi doktoři nedávali moc nadějí, byla jsem věčne cela krvavá. Moje maminka poslala tehdy moji moč asi když mi byl necelý rok paní Kamenické, která nám dala mast. Já jako zázrakem jsem se ze všeho dostala během pár dnů. Dnes mám dvouměsíčního syna a atopický exém po mě zdědil. Stále mám zbytek masti , která stále funguje. Bohužel už jí mam jen trochu a tak se chci zeptat zda je možné udělat rozbor a mast znovu připravit. Je to už 24 let a mast stále funguje. Mě osobně se exém vrací v pylovích sezonách, ale když namažu za dva dny je pryč. Mnohokrát děkuji za odpověď. Martina

Odpověď administrátora:

Dobrý den Martino,

doporučuji, aby jste mi zavolala osobně a domluvíme se na bližší informace. Volejte Po-Pá od 15:00 do 18:00. 

Strnad David

Monika 13.12.2017 21:50:26

Dobrý deň, prosím o radu. Mám diagnostikovanú Ulceróznu kolitídu už 5 rokov. Čo by ste mi doporučili?

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

doporučuji bylinný čaj ŽB, ale ještě se poradit s vaším ošetřujícím lékařem. Pokud by tento čaj schválil, můžeme naplánovat individuální užívání.

S pozdravem Strnad D.

 

Silvie 21.11.2017 11:27:07

Dobrý den, trpím od dětství na atopický exém, který mám především v obličeji. Měla bych zájem o nějakou čistící čajovou směs, ale netuším, jak si vybrat. Jako dítě jsem u Boženy Kamenické byla a řekla, že mám vše v krvi. Poradíte mi? Děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

Bylinný čaj na atopic.ekzém připravujeme Sedmičku "VII". Dále doporučujeme Konopný balzám/mast. Většinou připravujeme program na 2x3měsíce. Pro bližší informace mě neváhejte telefonicky kontaktovat.

D.Strnad

Zdenek 20.11.2017 20:53:42

Dobrý den,využil jsem nedávné slevy od 300 Kč poštovné zdarma a objednal 2 ks rozmarýnové masti pluscukrovinky.Objednávku jsem odeslal ale ta nebylameilem od vás potvrzena.Je tato objednávka platná?Děkuji. Kudláček VaRNSDORF

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

Vaši objednávku jsme přijali a odešleme ji.

David Strnad

Tomáš 8.11.2017 13:04:32

Dobrý den, používal jsem Váš čaj na vysoký krevní tlak po dobu deseti týdnů s přestávkou týden a nezaznamenal jsem žádný účinek. Mám provést další kůru, nebo to na někoho nepůsobí? Děkuji za info a zdravím.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

velice mě mrzí, že jste nezaznamenal nějaký kladný výsledek při použití bylinek. Po deseti týdnech by měli být vidět nějaké změny. Bližší informace doporučuji prokonzultovat s ošetřujícím lékařem. Jinak mohu doporučit jinou alternativu ve formě lihového extraktu či bylinných kapslí.

Strnad David

Lucie 9.10.2017 13:06:12

Dobrý den,četla jsem, že kontraindikací pro konzumaci ostropestřce je substituční hormonální léčba. Mám sníženou funkci štítné žlázy a beru Letrox. Dnes jsem si ostropestřec pořídila a tak nevím, zda ho můžu používat.Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

je mi líto, ale na toto nejsem kompetentní odpovědět. Bližší informace Vám podá váš praktický lékař nebo lékárník.

David Strnad

Majka 11.9.2017 20:11:04

Dobrý den pane Strnad,prosím Vás co byste mě doporučil "proti nadýmání "/ pro dospělou osobu/ ?Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

mimo celou řadu preventivních opatření (omezit sycené nápoje, polykání vzduchu při jídle,...) jsou velmi často doporučována probiotika. Z bylinek je velmi používány fenykl, kmín. Osobně doporučuji náš čaj na plynatost, který obsahuje Kmín Fenykl, Saturejka, Máta, Heřmánek a Meduňku.

David Strnad

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení