Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

N. Málková 10.12.2018 12:23:44

Dobrý den,prosím Vás o radu, moji 21.mesicni vnučce byla diagnostikovana juv. artritida, bylo by možné užívání čaje i pro tak malou holčičku a také Vás prosím o vhodnou mast. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den. Málková

Lenka 8.12.2018 13:22:34

Dobrý den,mám již dva roky uzlík na štítné žláze, poradíte mi prosím nějaký čaj. Děkuji

Aja 17.11.2018 22:06:05

Dobrý den,prosím Vás o radu,pořád se mi motá hlava,posit na omdlení,mám pocit úzkosti.Cvičím cviky na krční páteř,prý to může být od toho,ale zatím žádný efekt.Na noc mi lékař předepsal Trittico antidepresivum,protože jsem nespala,ale přes den trochu bojuji s nervozitou a úzkostí.Moc děkuji za radu.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

doporučuji užívání bylinného čaje od Boženy Kamenické "S" neboli čaj President. 750g čaje vystačí na cca 2-3 měsíce - toto balení vám doporučuji. Po této době by mělo dajít ke zlepšení vašeho stavu.

Děkuji s pozdravem David Strnad 

Mária 6.11.2018 07:51:08

Dobrý den.Mám problém vysoký cholesterol familiární,který se těžko léčí,nemám nadváhu,jím zdravě.Léky pomohly,ale nemůžu je brát,statiny mi způsobují závažné vedlejší účinky.V pravé karotitidě mám již sklerotický plát.Doporučíte mi nějaký čaj?Již jsem u vás osobně nakupovala na problém se slinivkou,a čaj pomohl,tak věřím že i tenhle problém mi pomůžete vyřešit.Moc děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

doporučuji ke zdravému jídelníčku přidat denní min30 minutový pravidelný pohyb. Čaj doporučím Cévy srdce chloesterol - President - "S" na cca 2 měsíce, poté užívat rozrazil.

V případě potřeby mi zavolejte.

DS

Jitka Chudlařská 12.10.2018 08:09:05

Dobrý den, chtěla bych poradit, na problémy menopauzy je lepší čaj Hormonka, nebo uprav.V2. Děkuji za zprávu

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

určitě doporučuji čaj Hormonka.

David Strnad

Pavlína Ovčařiová 17.9.2018 09:01:43

Dobrý den,poradíte mi na čaj na počáteční menopauzu? Návaly horka, bušení srdce, třes. Nechci brát hormony. Byl mi doporučen Beneflamus, ale raději bych se poradila s Vámi. Děkuji Pavlína

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

s Beneflamus nemáme žádné zkušenosti, ale co pomůže jednomu - nemusí pomoci druhému. Z naší výroby mohu doporučit bylinný čaj Hormonka. Tento čaj doporučujeme užívat 2x2měsíce.

V případě dotazů můžete volat.

David Strnad

Květa 4.9.2018 21:36:16

Dobrý den, prosím o rady a případnou pomoc .Můj vnuk 24 let.má zarostlý nehet na palci u nohy. má tam stálé záněty a velké bolesti , už byl u lékaře na operaci ale problém se stále vrací, také je tam asi i plíseň.Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

Zarostlý nehet je třeba řešit s doktorem a na záněty doporučuji pravidelné koupele v řepíku a heřmánkem. 

S pozdravem David Strnad

Eva Kvapilová 30.8.2018 21:35:07

Dobrý den,mám 13letého syna, který trpí Crohnovou chorobou,není nějaký čaj či jiný prostředek na zánět střev? Teď dostal ještě pásový opar, asi následek imunosuprese nebo prodělané operace stenozy ilea. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

na Crohnovu chorobu doporučuji bylinný čaj "JÁRA". První 1-2 měsíce by užíval čaj 1x denně a později 2x denně. Na první 1-2měsíční kůru s užíváním 1x denně vám vystačí 400g balení. Pokud budete cokoli potřebovat, neváhejte mě kontaktovat.

David Strnad

Miloslav Burger 22.8.2018 16:55:30

Prosím,co použít na svědění nártu a kolem kotníků.Předem děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

zaléží jestli je pokožka podrážděná, ekzematická či úplně zdravá a pouze svědí. Podle toho mohu doporučit bylinkovou koupel a následně mastičku. Mohu nabídnout též čistící čaj.

Děkuji za dotaz David Strnad

Eva 15.8.2018 09:31:02

Dobrý den, mám 2 měsíčního vnoučka, kterému se objevil ekzém. Můžete mi prosím doporučit nějakou mast. Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

těžko doporučit nějakou mastičku, každému dítěti může pomoci jíný přípravek. Zpravidla mastička pouze uklidňuje postiženou oblast, ale neléčí. Doporučuji toto prodiskutovat s odbornými lékaři, kteří se zabývají ekzémy u dětí.

David Strnad

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info